Firma JR TOP


Firma JR TOP působí v oblasti nákupu a prodeje od roku 1999. V tomto roce jsme zahájili naší podnikatelsou činnost v maloobchodním prodeji potravin, který jsme během doby rozšířili i o prodej různých zahradních potřeb a potřeb pro domácnost.www.zahrada-hobby.cz

 

Od roku 2005 jsme zahájili velkoobchodní prodej volně ložených materiálů (mulčovací kůra, substráty, štěpka).

 

Pro zkvalitnění služeb spojených s tímto odvětvím jsme začali provozovat autodopravu. Naše automobily využíváme jak k rozvozu zboží nakoupeného v naší pobočce tak i externě, jako službu pro lidi a firmy.

 

V roce 2011 jsme naše aktivity zase posunuli o kousek dál. Prostřednictví e-shopu nabízíme naše zboží rozšířené o potřeby pro zahradu a bydlení většímu okruhu lidí.

 

V tomto roce jsme také začali působit v docela jiném odvětví. Zahájili jsme prodej secondhandového a outletového oblečení.

 

Protože se naše vesnice nachází v samém srdci Beskyd, poskytujeme také ubytování všem, kteří mají zájem jakýsi čas v naší obci setrvat. Ubytovna se nachází v centru Bystřice, je blízko autobusové i vlakové zastávky a je k ní také velmi dobrý dojezd autem.

 

 

© Copyright 2011 jrtop.czstránky od allegro2.cz